مقاله بررسی لپ تاپ های مناسب آموزش آنلاین

مقدمه کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین راهی عالی برای یادگیری مهارت های جدید و بهبود مهارت های موجود است. می توان در طول روز کاری، در شب و یا در تعطیلات آخر هفته در آن شرکت کرد. اگر به دنبال راهی برای بهبود مهارت های خود و یادگیری مهارت جدید هستید، کلاس های آنلاین یک گزینه عالی هستند.

برای شرکت در کلاس های آنلاین به لپ تاپ یا تبلت نیاز است. اگر چه شاید به توانید با تلفن همراه اندروید یا ios خود در کلاس های آنلاین شرکت کنید اما با وجود صفحه نمایش کوچک و سختی های استفاده احتمالا نیاز به یک تبلت یا لپ تاپ مناسب خواهید داشت.

در ادامه به مقایسه‌ی دستگاه های مناسب برای شرکت در کلاس های آنلاین میپردازیم.


نحوه انتخاب دستگاه مناسب برای آموزش آنلاین

بسیاری از افراد به دنبال بهترین دستگاه برای استفاده در آموزش آنلاین هستند. عوامل زیادی در این تصمیم دخیل هستند. به عنوان مثال، باید در نظر بگیرید که برای چه چیزی از دستگاه استفاده خواهید کرد و بودجه و فضایی که دارید را نیز در نظر بگیرید.

اگر به دستگاهی نیاز دارید که همه کاره باشد و بتوان در حالت های مختلف از آن استفاده کرد، لپ‌تاپ‌ها گزینه‌ای عالی هستند. تبلت‌ها معمولاً قابلیت حمل و نقل راحت تری دارند، بنابراین برای کسانی که مرتب سفر می‌کنند یا می‌خواهند دستگاهی با قابلیت حمل آسان داشته باشند، مناسب‌تر هستند. ممکن است برخی از تبلت ها صفحه کلید لازم برای تایپ در دوره آموزشی را نداشته باشند.جنبه‌ی اقتصادی

به طور میانگین تبلت ها دستگاه های بسیار ارزان تری نسبت به لپ تاپ ها هستند و با هزینه‌ی بسیار کمتری میتوانید یه دیوایس الکترونیکی با قابلیت شرکت در کلاس های آنلاین داشته باشید

لپ تاپ ها قدرتمندتر از تبلت ها هستند و همچنین گران تر هستند. از سوی دیگر، تبلت ها محدودیت های زیادی دارند. آنها را نمی توان برای کارهای فشرده مانند ویرایش ویدیو، یا اجرای نرم افزار های سنگینی که قصد فراگرفتن آن ها را دارید استفاده کرد.پیشنهاد ما؟

به طور کلی همانطور که در ابتدا اشاره کردیم همه چیز به شرایط و نحوه‌ی استفاده‌ی شما بستگی دارد اما به طور کلی لپ تاپ ها محدودیت های کمتری نسبت به تبلت ها دارند و پیشنهاد ما خرید یک لپ تاپ مناسب برای آموزش آنلاین است.اگر در انتخاب دستگاه مناسب برای گذراندن دوره های آموزشی دچار مشکل هستید از طریق شماره تماس های اعلام شده در سایت با ما تماس بگیرید. کارشناسان کانکت سیستم آماده‌ی مشاوره رایگان به شما عزیزان می‌باشندتوصیه های انتخاب بهترین تبلت ها و لپ تاپ ها برای استفاده در آموزش آنلاین

در زیر به قابلیت های کلیدی دستگاه هایی که برای آموزش آنلاین مناسب اشاره کردیم و بهتر است در هنگام خرید این فاکتور ها را در نظر داشته باشید.

  • عمر باتری خوب
  • وضوح صفحه نمایش خوب
  • پشتیبانی از لمس
  • پشتیبانی از قلم
  • وزن مناسب
  • صفحه کلید ارگونومیک

در مطالب آینده به تفکیک در به هر کدام از این قابلیت ها می‌پردازیم