مقدمه

لپ تاپ ها ابزار مناسبی برای طراحی سه بعدی هستند. آنها قابل حمل، قدرتمند و دارای صفحه نمایش بزرگ برای کار هستند.

در دنیای طراحی سه بعدی، رندر در درجه اول اهمیت قرار دارد. به همین دلیل مهم است که لپ تاپی را انتخاب کنید که بتواند به راحتی از عهده این کار برآید.

در ادامه به ویژگی های لپ تاپ های مناسب طراحی سه بعدی و رندرگیری میپردازیم

ویژگی های برتر بهترین لپ تاپ ها برای رندرینگ

جی پی یو یا کارت گرافیک لپ تاپ وظیفه خروجی تصاویر روی صفحه را بر عهده دارد. همچنین رندر سه بعدی و سایر کارهای گرافیکی فشرده را انجام می دهد.

مهم ترین چیزی که باید در هنگام خرید لپ تاپی که بتواند طراحی سه بعدی را انجام دهد در نظر بگیرید، کارت گرافیک یا GPU است. GPU مهم ترین چیزی است که در رندر گیری مدل های سه بعدی کمک می کند، اگر می‌خواهید لپ‌تاپ‌تان بتواند از پس کارهای سنگینی مانند مدل سازی سه بعدی و رندر گیری برآید، به GPU (کارت گرافیک) بهتری نسبت به زمانی که فقط برای کارهای متداول استفاده می کنید، نیاز دارید.

لپ تاپ های با وضوح بالاتر صفحه نمایش برای طراحی سه بعدی مناسب تر است زیرا فضا و جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

نکته‌ای که باید در نظر گرفت وضوح صفحه نمایش است که بر حسب پیکسل در اینچ (PPI) اندازه گیری می شود. PPI بالاتر به این معنی است که متن و تصاویر واضح تر و واضح تر خواهند بود، بنابراین مطمئن شوید که لپ تاپی با حداقل 300 PPI تهیه کنید.

پردازنده: از پردازنده قافل نشوید پردازنده موتور لپ تاپ شماست. تمام اطلاعاتی را که وارد می‌کنید پردازش می‌کند و آن‌ها را به آنچه روی صفحه می‌بینید تبدیل می‌کند.

پردازنده بسیار مهم است اما اینجا نمیتوانیم با اعداد و ارقام صحبت کنیم چرا که حداقل نیاز به CPU برای رندرینگ بر اساس پیچیدگی پروژه تعیین می شود. به عنوان مثال، یک انیمیشن ساده ممکن است به یک CPU پایین تر از انیمیشن پیچیده تر نیاز داشته باشد پس همه چیز با نیاز شما بستگی دارد

رم: یک لپ تاپ با 8 گیگابایت رم به طور کلی قادر خواهد بود اکثر برنامه ها را بدون هیچ تاخیر یا تاخیری اجرا کند. با این حال، اگر می خواهید طراحی کنید یا کارهای پرفشار دیگری مثل رندر گیری انجام دهید، باید یک لپ تاپ با بیشتر از 16 گیگابایت رم تهیه کنید.

اگر در انتخاب لپ تاپ مناسب برای پروژه های مهندسی و طراحی سه بعدی دچار مشکل هستید از طریق شماره های اعلام شده در سایت با ما تماس بگیرید. کارشناسان کانکت سیستم آماده‌ی مشاوره به شما هستند